Belka
Poniedziałek, 23 Grudnia 2024   imieniny: Dagna, Wiktoria, Sławomir
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Ile człowieka w dziecku. Fotografowanie dzieci jako działalność społeczna, artystyczna i badawcza

Data publikacji: 2019-05-25, Data modyfikacji: 2019-05-26
A A AWydrukDrukuj  
 
Serdecznie zapraszamy na dyskusję „Ile człowieka w dziecku. Fotografowanie dzieci jako działalność społeczna, artystyczna i badawcza”, która odbędzie się w środę, 29 maja 2019, o godz. 18.00 w siedzibie Muzeum Śląska Opolskiego, przy ul. Wojciecha 13.   W spotkaniu udział wezmą Nasze zaproszenie do dyskusji przyjęli: Sławoj Dubiel, fotograf, Joanna Filipczyk, kierowniczka Działu Sztuki Muzeum Śląska Opolskiego oraz Urszula Sawicka, kulturoznawczyni.   Spotkanie poprowadzi dr Magdalena Piejko-Płonka. Dyskusja ta jest wydarzeniem towarzyszącym wystawie „Zofia Rydet. Dokumentacje. Architektura 1963-1974” prezentowanej w Muzeum Śląska Opolskiego.   Zapraszamy do śledzenia na Facebooku profilu „LUDZIE Projekt socjologii zaangażowanej”, gdzie będziemy publikować dodatkowe informacje dotyczące spotkania.   Szczegóły spotkania tu.  

Pełna treść wiadomości na: socjologia.wns.uni.opole.pl/?p=14870
socjologia.uni.opole.pl, Źródło artykułu: socjologia.uni.opole.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    opolski opolskie

    Powiat opolski - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w środkowej części województwa opolskiego, a stolicą i siedzibą jego władz jest Opole. Samo miasto Opole stało się miastem na prawach powiatu. W jego skład wchodzą gminy: Niemodlin, Ozimek, Prószków, Chrząstowice, Dąbrowa, Dobrzeń Wielki, Komprachcice, Łubniany, Murów, Popielów, Tarnów Opolski, Tułowice i gmina Turawa.

    Poziom urbanizacji powiatu to 14,52%.

    Wszyscy turyści bez problemu zagospodarują swój czas. Szczególnie zainteresowani zabytkami sakralnymi będą usatysfakcjonowani. Zobaczą oni drewniane, jak i murowane kościoły, a także klasztory. Poza tym odwiedzić wypada zabytki kultury technicznej, naukowej i muzea. Warto też wspomnieć o bogactwie naturalnym ziem powiatu. Wielbiciele przyrody muszą zajść do Stobrawskiego Parku Krajobrazowego. Jest to jeden z największych parków tego typu w Polsce.    

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola