Belka
Środa, 21 Listopada 2018   imieniny: Albert, Janusz, Konrad
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Utworzenie odrębnych obwodów głosowania w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Data publikacji: 2018-09-11, Data modyfikacji: 2018-09-13
A A AWydrukDrukuj  
 
UCHWAŁA NR LXVII/1276/18 RADY MIASTA OPOLA z dnia 30 sierpnia 2018 r. w sprawie utworzenia odrębnych obwodów głosowania w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 21 października 2018 r. Na podstawie art. 12 § 4, 11, 12 i 13 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 754, poz. 1000, poz. 1349) w związku z art. 19 pkt 1 ustawy z dnia 11 stycznia 2018 r. o zmianie niektórych ustaw w celu zwiększenia udziału obywateli w procesie wybierania, funkcjonowania i kontrolowania niektórych organów publicznych (Dz. U. z 2018 r. poz.130) – Rada Miasta Opola uchwala, co następuje: § 1. Na wniosek Prezydenta Miasta Opola na obszarze Miasta Opola dla przeprowadzenia głosowania w wyborach do jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 21 października 2018 r. tworzy się 9 odrębnych obwodów głosowania, ustala ich numery, granice oraz siedziby obwodowych komisji wyborczych, zgodnie z poniższym wykazem: Numer obwodu głosowania Granice obwodu głosowania Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej 73 Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu ul. W. Reymonta 8 74 Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu Al. W. Witosa 26 75 Szpital Wojewódzki w Opolu sp. z o.o. Szpital Wojewódzki w Opolu sp. z o. o. ul. A. Kośnego 53 76 Wojewódzki Specjalistyczny Zespół Neuropsychiatryczny im. św. Jadwigi Wojewódzki Specjalistyczny Zespół Neuropsychiatryczny im. św. Jadwigi ul. Wodociągowa 4 77 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Opolu Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Opolu ul. Krakowska 44 78 Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantów Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantów ul. Chmielowicka 6 79 Oddział Zewnętrzny w Opolu administracyjnie podległy Aresztowi Śledczemu w Opolu Oddział Zewnętrzny w Opolu administracyjnie podległy Aresztowi Śledczemu w Opolu ul. Partyzancka 72 80 Areszt Śledczy Areszt Śledczy ul. Sądowa 4 81 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Opolskie Centrum Onkologii im. prof. Tadeusza Koszarowskiego w Opolu Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Opolskie Centrum Onkologii im. prof. Tadeusza Koszarowskiego w Opolu ul. Katowicka 66a § 2. Obwody głosowania wymienione w § 1 obejmują obszar jednostki, w której siedzibę ma dana obwodowa komisja wyborcza i utworzone są dla wyborców przebywających w tych jednostkach w dniu wyborów. § 3. Wykonanie uchwały powierza się Prezydentowi Miasta Opola. § 4. Uchwała podlega przekazaniu Wojewodzie Opolskiemu oraz Komisarzowi Wyborczemu w Opolu I. § 5. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia i podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Opolskiego oraz podaniu do publicznej wiadomości w sposób zwyczajowo przyjęty na terenie Gminy. Wiceprzewodniczący Rady Marek Kawa

Pełna treść wiadomości na: opole.pl/?p=132605
opole.pl, Źródło artykułu: opole.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  opolski opolskie

  Powiat opolski - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w środkowej części województwa opolskiego, a stolicą i siedzibą jego władz jest Opole. Samo miasto Opole stało się miastem na prawach powiatu. W jego skład wchodzą gminy: Niemodlin, Ozimek, Prószków, Chrząstowice, Dąbrowa, Dobrzeń Wielki, Komprachcice, Łubniany, Murów, Popielów, Tarnów Opolski, Tułowice i gmina Turawa.

  Poziom urbanizacji powiatu to 14,52%.

  Wszyscy turyści bez problemu zagospodarują swój czas. Szczególnie zainteresowani zabytkami sakralnymi będą usatysfakcjonowani. Zobaczą oni drewniane, jak i murowane kościoły, a także klasztory. Poza tym odwiedzić wypada zabytki kultury technicznej, naukowej i muzea. Warto też wspomnieć o bogactwie naturalnym ziem powiatu. Wielbiciele przyrody muszą zajść do Stobrawskiego Parku Krajobrazowego. Jest to jeden z największych parków tego typu w Polsce.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola