Belka
Środa, 21 Listopada 2018   imieniny: Albert, Janusz, Konrad
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konsultacje społeczne w sprawie projektu Programu ochrony środowiska przed hałasem dla Miasta Opola.

Data publikacji: 2018-10-31, Data modyfikacji: 2018-11-04
A A AWydrukDrukuj  
 
W związku z trwającym opracowywaniem „Programu ochrony środowiska przed hałasem dla Miasta Opola” serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych w sprawie projektu ww. Programu. Konsultacje społeczne będzie prowadził Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta Opola w dniach od 31 października do 20 listopada 2018 r. Spotkanie konsultacyjne odbędzie się w dniu 15 listopada 2018 r. w sali 312 w Ratuszu, w godzinach 16:00-18:00. Przedmiotem konsultacji jest projekt Programu, w tym w szczególności proponowane działania ograniczające hałas komunikacyjny na terenie miasta Opola. Celem konsultacji będzie zapoznanie mieszkańców i podmiotów odpowiedzialnych za realizację Programu z projektem Programu oraz przedstawienie zawartych w nim założeń, zebranie opinii, uwag, postulatów i propozycji do projektu Programu oraz rozpowszechnienie wiedzy w zakresie metod ochrony środowiska przed hałasem. Projekt dokumentu od 31 października 2018 r. zostanie podany do publicznej wiadomości w zakładce „Ekologia”- na oficjalnej stronie internetowej Miasta: https://www.opole.pl/ oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Opola https://www.bip.um.opole.pl/, w zakładce  „Obwieszczenia”. Ponadto projekt dokumentu w wersji wydrukowanej będzie dostępny w siedzibie Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta Opola przy Placu Wolności 7-8, 45-018 Opole (w godzinach pracy urzędu: Poniedziałek, Wtorek, Środa od 7:30 do 15:30, Czwartek od 7:30 do 17:00 oraz w Piątek od 7:30 do 14:00, w pokoju 323). Informacji w zakresie projektu Programu udzielają pracownicy Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa pod numerem telefonu 77 45-11-997. Zainteresowani mają możliwość zapoznania się z projektem tego dokumentu oraz składania uwag i wniosków w terminie 21 dni tj. od 31 października do 20 listopada 2018 roku włącznie. Uwagi i wnioski można będzie wnosić: – pobierając i wypełniając formularz konsultacji (dostępny od 31 października 2018 r. na ww. stronach) : –  na piśmie, na adres: Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta Opola, Plac Wolności 7-8, 45-018 Opole, –  drogą elektroniczną na adres: osr@um.opole.pl, –  osobiście w Wydziale Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta Opola, Plac Wolności 7-8, 45-018 Opole (w godzinach pracy urzędu: Poniedziałek, Wtorek, Środa od 7:30 do 15:30, Czwartek od 7:30 do 17:00 oraz w Piątek od 7:30 do 14:00, w pokoju 323). Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z projektem i wzięcia udziału w konsultacjach społecznych. Share Tweet Google Plus Share Whatsapp

Pełna treść wiadomości na: opole.pl/?p=136135
opole.pl, Źródło artykułu: opole.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  opolski opolskie

  Powiat opolski - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w środkowej części województwa opolskiego, a stolicą i siedzibą jego władz jest Opole. Samo miasto Opole stało się miastem na prawach powiatu. W jego skład wchodzą gminy: Niemodlin, Ozimek, Prószków, Chrząstowice, Dąbrowa, Dobrzeń Wielki, Komprachcice, Łubniany, Murów, Popielów, Tarnów Opolski, Tułowice i gmina Turawa.

  Poziom urbanizacji powiatu to 14,52%.

  Wszyscy turyści bez problemu zagospodarują swój czas. Szczególnie zainteresowani zabytkami sakralnymi będą usatysfakcjonowani. Zobaczą oni drewniane, jak i murowane kościoły, a także klasztory. Poza tym odwiedzić wypada zabytki kultury technicznej, naukowej i muzea. Warto też wspomnieć o bogactwie naturalnym ziem powiatu. Wielbiciele przyrody muszą zajść do Stobrawskiego Parku Krajobrazowego. Jest to jeden z największych parków tego typu w Polsce.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola