Belka
Środa, 21 Listopada 2018   imieniny: Albert, Janusz, Konrad
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konkurs na opracowanie wzoru graficznego Karty ,,Opolska Rodzina"

Data publikacji: 2018-09-11, Data modyfikacji: 2018-09-13
A A AWydrukDrukuj  
 
Przedmiotem konkursu jest opracowanie wzoru graficznego Karty ,,Opolska Rodzina”, która będzie potwierdzać uprawnienia do otrzymania ulg i zniżek w dostępie do dóbr kultury, sportu, rekreacji oraz do usług oferowanych przez jednostki organizacyjne miasta Opola, a także przez inne instytucje, organizacje lub przedsiębiorców, którzy przystąpią do Programu „Opolska Rodzina”. Konkurs ma promować wartości rodzinne w społeczności lokalnej oraz kształtować wśród mieszkańców Miasta Opola właściwe postawy i zachowania sprzyjające szeroko rozumianej integracji z osobami niepełnosprawnymi. Konkurs skierowany jest do mieszkańców Miasta Opola, praca może zostać wykonana indywidualnie lub zbiorowo. Praca konkursowa może być wykonana w dowolnej technice plastycznej (rysunek, grafika komputerowa) lub w technikach mieszanych – format A4.Prace konkursowe należy przesłać na adres: a) Wydział Zdrowia i Rozwoju Społecznego Urzędu Miasta Opola, ul. Budowlanych 4, 45-005 Opole, z dopiskiem na kopercie: dotyczy konkursu na opracowanie wzoru graficznego Karty ,,Opolska Rodzina”, b) e-mail: mateusz.szpryngiel@um.opole.pl Termin składania prac upływa 16 listopada 2018 r., godz. 12.00.Zwycięska praca zostanie umieszczona jako grafika na blankietach Kart ,,Opolska Rodzina”, która będzie wydawana w ramach Programu ,,Opolska Rodzina” oraz na naklejkach dla Partnerów, którzy zaoferują zniżki dla Posiadaczy Karty ,,Opolska Rodzina” w ramach Programu ,,Opolska Rodzina”. Organizatorem przedmiotowego konkursu jest Prezydent Miasta Opola. Załączniki: 1. Regulamin konkursu na opracowanie wzoru graficznego Karty Opolska Rodzina 2. Karta Zgłoszeniowa do konkursu na opracowanie wzoru graficznego Karty ,,Opolska Rodzina”

Pełna treść wiadomości na: opole.pl/?p=132509
opole.pl, Źródło artykułu: opole.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  opolski opolskie

  Powiat opolski - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w środkowej części województwa opolskiego, a stolicą i siedzibą jego władz jest Opole. Samo miasto Opole stało się miastem na prawach powiatu. W jego skład wchodzą gminy: Niemodlin, Ozimek, Prószków, Chrząstowice, Dąbrowa, Dobrzeń Wielki, Komprachcice, Łubniany, Murów, Popielów, Tarnów Opolski, Tułowice i gmina Turawa.

  Poziom urbanizacji powiatu to 14,52%.

  Wszyscy turyści bez problemu zagospodarują swój czas. Szczególnie zainteresowani zabytkami sakralnymi będą usatysfakcjonowani. Zobaczą oni drewniane, jak i murowane kościoły, a także klasztory. Poza tym odwiedzić wypada zabytki kultury technicznej, naukowej i muzea. Warto też wspomnieć o bogactwie naturalnym ziem powiatu. Wielbiciele przyrody muszą zajść do Stobrawskiego Parku Krajobrazowego. Jest to jeden z największych parków tego typu w Polsce.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola