Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zawiadomienie o wyborach Dyrektora Instytutu Socjologii

Data publikacji: 2018-10-03, Data modyfikacji: 2018-10-06
A A AWydrukDrukuj  
 
Wydziałowa Komisja Wyborcza informuje, że wybory Dyrektora Instytutu Socjologii odbędą się 10 października 2018 r. (środa) o godzinie 10.00 w Collegium Civitas, ul. Katowicka 89 w sali nr 102. Wydziałowa Komisja Wyborcza informuje, iż zgodnie z Regulaminem Wyborczym Uniwersytetu Opolskiego, Dyrektor Instytutu zostaje wyłoniony w drodze tajnego głosowania na zebraniu wyborczym przez pracowników naukowo-dydaktycznych i dydaktycznych zatrudnionych w Instytucie w pełnym wymiarze czasu pracy (w przypadku wyborów uzupełniających przyjmuje się stan zatrudnienia na dzień powstania vacatu). Wybór następuje, gdy kandydat uzyskał więcej niż 50% głosów przy obecności co najmniej 2/3 uprawnionych do głosowania pracowników Instytutu. Zebranie zwołuje i prowadzi przedstawiciel Wydziałowej Komisji Wyborczej, który informuje Rektora i Dziekana o wyniku głosowania.   Dr Adam Drosik Przewodniczący Wydziałowej Komisji Wyborczej Wydział Nauk Społecznych

Pełna treść wiadomości na: socjologia.wns.uni.opole.pl/?p=14102
socjologia.uni.opole.pl, Źródło artykułu: socjologia.uni.opole.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  opolski opolskie

  Powiat opolski - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w środkowej części województwa opolskiego, a stolicą i siedzibą jego władz jest Opole. Samo miasto Opole stało się miastem na prawach powiatu. W jego skład wchodzą gminy: Niemodlin, Ozimek, Prószków, Chrząstowice, Dąbrowa, Dobrzeń Wielki, Komprachcice, Łubniany, Murów, Popielów, Tarnów Opolski, Tułowice i gmina Turawa.

  Poziom urbanizacji powiatu to 14,52%.

  Wszyscy turyści bez problemu zagospodarują swój czas. Szczególnie zainteresowani zabytkami sakralnymi będą usatysfakcjonowani. Zobaczą oni drewniane, jak i murowane kościoły, a także klasztory. Poza tym odwiedzić wypada zabytki kultury technicznej, naukowej i muzea. Warto też wspomnieć o bogactwie naturalnym ziem powiatu. Wielbiciele przyrody muszą zajść do Stobrawskiego Parku Krajobrazowego. Jest to jeden z największych parków tego typu w Polsce.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola