Belka
Poniedziałek, 22 Października 2018   imieniny: Halki, Filipa, Przybysława
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wybory 2018 do Młodzieżowej Rady Miasta w Opolu

Data publikacji: 2018-10-08, Data modyfikacji: 2018-10-09
A A AWydrukDrukuj  
 
Zarządzenie wyborów członków do Młodzieżowej Rady Miasta w Opolu na lata 2018-2020. Na podstawie zapisów załącznika do uchwały nr LXVIII/1295/18 Rady Miasta Opola z dnia 27 września 2018r.  w sprawie zmiany statutu Młodzieżowej Rady Miasta w Opolu zawartych w etapie I pkt 3 „Zasady ogólne wyboru członków Młodzieżowej Rady Miast w Opolu” zarządzam wybory do Młodzieżowej Rady Miasta w Opolu na kadencję 2018-2020. Termin naboru członków do Młodzieżowej Rady Miasta w Opolu zostanie ogłoszony przez przewodniczącego zespołu ds. wyboru członków Młodzieżowej Rady Miasta w Opolu do dnia 5 listopada 2018 r.     Przewodnicząca Młodzieżowej Rady Miasta w Opolu Alicja Wiśniewska Opole, 8 października 2018 r. https://prawomiejscowe.um.opole.pl/institution/18386/legalact/7709/18386

Pełna treść wiadomości na: opole.pl/?p=134768
opole.pl, Źródło artykułu: opole.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  opolski opolskie

  Powiat opolski - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w środkowej części województwa opolskiego, a stolicą i siedzibą jego władz jest Opole. Samo miasto Opole stało się miastem na prawach powiatu. W jego skład wchodzą gminy: Niemodlin, Ozimek, Prószków, Chrząstowice, Dąbrowa, Dobrzeń Wielki, Komprachcice, Łubniany, Murów, Popielów, Tarnów Opolski, Tułowice i gmina Turawa.

  Poziom urbanizacji powiatu to 14,52%.

  Wszyscy turyści bez problemu zagospodarują swój czas. Szczególnie zainteresowani zabytkami sakralnymi będą usatysfakcjonowani. Zobaczą oni drewniane, jak i murowane kościoły, a także klasztory. Poza tym odwiedzić wypada zabytki kultury technicznej, naukowej i muzea. Warto też wspomnieć o bogactwie naturalnym ziem powiatu. Wielbiciele przyrody muszą zajść do Stobrawskiego Parku Krajobrazowego. Jest to jeden z największych parków tego typu w Polsce.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola