Belka
Wtorek, 23 Października 2018   imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Opiekun w domu pomocy społecznej

Data dodania: 2018-08-09
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Miejsce pracy: Prószków, Stawka minimalna: 2500.00 PLN
Zakres obowiązków: 1.Sprawowanie opieki i nadzoru nad mieszkańcami przy zachowaniu zasady poszanowania ich praw i godności osobistej, 2.Dbanie o czystość i higienę mieszkańców poprzez wykonywanie wszelkich czynności pielęgnacyjnych, 3.Pomoc mieszkańcom w codziennych czynnościach higienicznych, w tym także przy załatwianiu potrzeb fizjologicznych, 4.Aktywny udział w zajęciach terapeutycznych organizowanych w ramach rehabilitacji społecznej prowadzonych przez terapeutów, 6)Organizowanie czasu wolnego mieszkańców zmierzających do podniesienia ich poziomu intelektualnego i sprawności fizycznej. Praca na 2 zmiany: I 7-19 II 19-7

Pełna treść ogłoszenia na: pup.opole.pl/oferta/157681/opiekun-w-domu-pomocy-spolecznej
Powiatowy Urząd Pracy w Opolu, Źródło ogłoszenia: pup.opole.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
opolski opolskie

Powiat opolski - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w środkowej części województwa opolskiego, a stolicą i siedzibą jego władz jest Opole. Samo miasto Opole stało się miastem na prawach powiatu. W jego skład wchodzą gminy: Niemodlin, Ozimek, Prószków, Chrząstowice, Dąbrowa, Dobrzeń Wielki, Komprachcice, Łubniany, Murów, Popielów, Tarnów Opolski, Tułowice i gmina Turawa.

Poziom urbanizacji powiatu to 14,52%.

Wszyscy turyści bez problemu zagospodarują swój czas. Szczególnie zainteresowani zabytkami sakralnymi będą usatysfakcjonowani. Zobaczą oni drewniane, jak i murowane kościoły, a także klasztory. Poza tym odwiedzić wypada zabytki kultury technicznej, naukowej i muzea. Warto też wspomnieć o bogactwie naturalnym ziem powiatu. Wielbiciele przyrody muszą zajść do Stobrawskiego Parku Krajobrazowego. Jest to jeden z największych parków tego typu w Polsce.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola