Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Oferta pozakonkursowa - futsal kobiet

Data publikacji: 2018-10-30, Data modyfikacji: 2018-11-01
A A AWydrukDrukuj  
 
Prezydent Miasta Opola przedstawia ofertę złożoną przez KS Unia,  na realizację zadania publicznego zgodnie z art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2018 r. poz. 450 z późn.zm.) uznając celowość realizacji przez organizację pozarządową zadania publicznego pn. „Udział piłkarek Unii Opole w I Lidze Futsalu Kobiet oraz organizacja turnieju eliminacyjnego MMPolski U-18 w Futsalu Kobiet”. Proszę o zgłaszanie uwag dotyczących oferty w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia tj.  do dnia 6.11.2018 r. przez: wysłanie na adres e-mail: baraniewicz@um.opole.pl, przesłanie listem na adres: Urząd Miasta Opola Rynek – Ratusz, 45 – 015 Opole z dopiskiem uwagi do oferty (sport): „Futsal Kobiet”, osobiste dostarczenie do Wydziału Sportu Urzędu Miasta Opola , ul. Piastowska 17, pokój nr 613 lub 614. Share Tweet Google Plus Share Whatsapp

Pełna treść wiadomości na: opole.pl/?p=136106
opole.pl, Źródło artykułu: opole.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  opolski opolskie

  Powiat opolski - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w środkowej części województwa opolskiego, a stolicą i siedzibą jego władz jest Opole. Samo miasto Opole stało się miastem na prawach powiatu. W jego skład wchodzą gminy: Niemodlin, Ozimek, Prószków, Chrząstowice, Dąbrowa, Dobrzeń Wielki, Komprachcice, Łubniany, Murów, Popielów, Tarnów Opolski, Tułowice i gmina Turawa.

  Poziom urbanizacji powiatu to 14,52%.

  Wszyscy turyści bez problemu zagospodarują swój czas. Szczególnie zainteresowani zabytkami sakralnymi będą usatysfakcjonowani. Zobaczą oni drewniane, jak i murowane kościoły, a także klasztory. Poza tym odwiedzić wypada zabytki kultury technicznej, naukowej i muzea. Warto też wspomnieć o bogactwie naturalnym ziem powiatu. Wielbiciele przyrody muszą zajść do Stobrawskiego Parku Krajobrazowego. Jest to jeden z największych parków tego typu w Polsce.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola