Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Obywatel IT. II nabór w konkursie grantowym

Data publikacji: 2018-07-23, Data modyfikacji: 2018-07-25
A A AWydrukDrukuj  
 
Serdecznie zapraszamy do udziału w II naborze konkursu grantowego, w ramach którego organizatorzy wyłonią partnerstwa gmin z organizacjami pozarządowymi w celu szkoleń podnoszących kompetencje cyfrowe. Beneficjentami szkoleń są wszyscy mieszkańcy powyżej 25 roku życia zamieszkali na terenie województwa śląskiego lub opolskiego. Kwota grantu, o jaką można się ubiegać, wynosi od 15 do 150 tys. złotych (nie jest wymagane wnoszenie wkładu własnego). W ramach projektu będzie zapewnione przeszkolenie instruktorów, udostępnienie materiałów edukacyjnych oraz pełne wsparcie merytoryczne dla grantobiorców. Grantobiorcy będą mogli przeznaczyć do 40% wartości grantu na zakup sprzętu informatycznego, który po zakończeniu projektu zostanie przekazany do dyspozycji gminy zgodnie z lokalnymi potrzebami – do wykorzystania w szkole, ośrodku doskonalenia nauczycieli lub innej jednostce organizacyjnej. W konkursie mogą wziąć udział organizacje pozarządowe z całej Polski, natomiast działania muszą być realizowane na terenie i w partnerstwie z gminą województwa śląskiego lub opolskiego. Partnerstwo może być zainicjowane przez organizację pozarządową. Wnioski o udzielenie grantu można składać w systemie Witkac.pl w terminie od 20.07.2018 r. do 20.08.2018 r. W ramach wsparcia merytorycznego organizatorzy prowadzą infolinię, za pośrednictwem której odpowiadają na pytania związane z projektem – 579 650 968 (czynne od poniedziałku do piątku 10.00 – 16.00). Wszelkie pytania można również kierować drogą mailową: kontakt@obywatel-it.com. W załączeniu znajdziecie Państwo: formularz wniosku konkursowego, szczegółowy regulamin konkursu oraz porozumienie partnerskie. Pozostałe informacje oraz aktualności znajdą Państwa na stronie: www.obywatel-it.com.

Pełna treść wiadomości na: opole.pl/?p=129670
opole.pl, Źródło artykułu: opole.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  opolski opolskie

  Powiat opolski - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w środkowej części województwa opolskiego, a stolicą i siedzibą jego władz jest Opole. Samo miasto Opole stało się miastem na prawach powiatu. W jego skład wchodzą gminy: Niemodlin, Ozimek, Prószków, Chrząstowice, Dąbrowa, Dobrzeń Wielki, Komprachcice, Łubniany, Murów, Popielów, Tarnów Opolski, Tułowice i gmina Turawa.

  Poziom urbanizacji powiatu to 14,52%.

  Wszyscy turyści bez problemu zagospodarują swój czas. Szczególnie zainteresowani zabytkami sakralnymi będą usatysfakcjonowani. Zobaczą oni drewniane, jak i murowane kościoły, a także klasztory. Poza tym odwiedzić wypada zabytki kultury technicznej, naukowej i muzea. Warto też wspomnieć o bogactwie naturalnym ziem powiatu. Wielbiciele przyrody muszą zajść do Stobrawskiego Parku Krajobrazowego. Jest to jeden z największych parków tego typu w Polsce.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola