Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Korekta nr 4 Rocznego Planu Konsultacji na 2018 rok

Data publikacji: 2018-11-20, Data modyfikacji: 2018-11-21
A A AWydrukDrukuj  
 
Korekta nr 4  Rocznego Planu Konsultacji na rok 2018   Działając na podstawie § 17 ust. Uchwały nr LXVII/1267/18 Rady Miasta Opola z dnia 30 sierpnia 2018 r. w sprawie określenia zasad i trybu przeprowadzania konsultacji z mieszkańcami Miasta Opola (Dz. Urz.Woj. Opol. z 2018 r. poz. 2442); Prezydent Miasta Opola podaje do publicznej wiadomości zmiany w Rocznym Planie Konsultacji na 2018 rok. Zmiany polegają na: Dodaniu, na wniosek Centrum Dialogu Obywatelskiego, do Rocznego Planu Konsultacji na 2018 rok konsultacji projektów uchwał: a) Programy współpracy (roczny na 2019 r. oraz wieloletni na lata 2019-2021) Miasta Opola z organizacjami pozarządowymi i innymi uprawnionymi podmiotami b) w sprawie zmiany uchwały w sprawie ustanowienia Nagrody im. Jana Całki. Dodaniu na wniosek Wydziału Trancportu do Rocznego Planu Konsultacji na 2018 rok konsultacji projektu dokumentu pn. „Analiza kosztów i korzyści związanych z wykorzystaniem autobusów zeroemisyjnych w komunikacji miejskiej w mieście Opolu. Dodaniu na wniosek Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa do Rocznego Planu Konsultacji na 2018 rok konsultacji projektu uchwały Rady Miasta Opola w sprawie ustanowienia pomnika przyrody. Wycofaniu, na wniosek Wydziału Transportu z Rocznego Planu Konsultacji na 2018 rok konsultacji aktualizacji Planu Zrównoważonego Rozwoju Publicznego Transportu Zbiorowego dla Miasta Opola. Uzasadnienie wycofania: W pierwszej kolejności należy opracować analizę kosztów i korzyści związanych z wykorzystaniem autobusów zeroemisyjnych w komunikacji miejskiej w mieście Opolu. Konsultacje Planu Zrównoważonego Rozwoju Publicznego Transportu Zbiorowego dla Miasta Opola są przewidziane w 2019 r. Share Tweet Google Plus Share Whatsapp

Pełna treść wiadomości na: opole.pl/?p=137149
opole.pl, Źródło artykułu: opole.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  opolski opolskie

  Powiat opolski - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w środkowej części województwa opolskiego, a stolicą i siedzibą jego władz jest Opole. Samo miasto Opole stało się miastem na prawach powiatu. W jego skład wchodzą gminy: Niemodlin, Ozimek, Prószków, Chrząstowice, Dąbrowa, Dobrzeń Wielki, Komprachcice, Łubniany, Murów, Popielów, Tarnów Opolski, Tułowice i gmina Turawa.

  Poziom urbanizacji powiatu to 14,52%.

  Wszyscy turyści bez problemu zagospodarują swój czas. Szczególnie zainteresowani zabytkami sakralnymi będą usatysfakcjonowani. Zobaczą oni drewniane, jak i murowane kościoły, a także klasztory. Poza tym odwiedzić wypada zabytki kultury technicznej, naukowej i muzea. Warto też wspomnieć o bogactwie naturalnym ziem powiatu. Wielbiciele przyrody muszą zajść do Stobrawskiego Parku Krajobrazowego. Jest to jeden z największych parków tego typu w Polsce.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola