Belka
Środa, 21 Listopada 2018   imieniny: Albert, Janusz, Konrad
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konkurs na najlepszego Partnera Programu ,,Opolska Rodzina" - II edycja

Data publikacji: 2018-08-30, Data modyfikacji: 2018-09-02
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniach od 3.09 do 7.09.2018r. będzie można zagłosować na najlepszego Partnera Programu ,,Opolska Rodzina” w ramach Konkursu na najlepszego Partnera Programu ,,Opolska Rodzina” – II edycja, którego celem jest wyróżnienie najbardziej atrakcyjnych Partnerów ww. Programu. W ramach konkursu nagradzani będą Partnerzy, którzy zaoferowali zniżki zarówno dla posiadaczy Karty ,,Opolska Rodzina” oraz Karty ,,Opolski Senior”. Konkurs na najlepszego Partnera Karty „Opolska Rodzina” prowadzony jest w następujących kategoriach: Usługi i organizacje społeczne; Gastronomia; Zdrowie; Sport i Rekreacja; Edukacja; Uroda; Turystyka i Transport. Konkurs na najlepszego Partnera Karty „Opolski Senior” prowadzony jest w następujących kategoriach: Usługi i organizacje społeczne; Gastronomia; Zdrowie; Sport i Rekreacja; Kultura; Uroda; Turystyka i Transport.      Do głosowania uprawnieni są mieszkańcy Miasta Opola, posiadający Kartę „Opolska Rodzina” lub „Opolski Senior”. Karty do głosowania w przedmiotowym konkursie oraz urny do głosowania będą udostępnione w dniach od 3.09 do 7 .09.2018r. w następujących lokalizacjach: Biuro Obsługi Obywatela (Rynek -Ratusz); Wydział Zdrowia i Rozwoju Społecznego Urzędu Miasta Opola ul. Budowlanych 4; Centrum Informacyjno – Edukacyjne ,,Senior w Opolu”, ul. Nysy Łużyckiej 7a; Centrum Dialogu Obywatelskiego, ul. Koraszewskiego 7-9. Rozstrzygnięcie Konkursu oraz wręczenie nagród Laureatom nastąpi podczas uroczystej Gali na najlepszego Partnera Programu ,,Opolska Rodzina” – II edycja o terminie, której Organizatorzy powiadomią uczestników Konkursu. Wszelkich dodatkowych informacji o przedmiotowym konkursie można uzyskać w Wydziale Zdrowia i Rozwoju Społecznego Urzędu Miasta Opola oraz  w  Centrum Informacyjno – Edukacyjne ,,Senior w Opolu” działającym przy Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Opolu. !Serdecznie zapraszamy do udziału w głosowaniu! W załączeniu: Zarządzenie NR OR-I.0050.593.2018 Prezydenta Miasta Opola z dnia 28 sierpnia 2018 r. w sprawie ogłoszenia Konkursu dla na najlepszego Partnera programu „Opolska Rodzina” – II edycja; Regulamin konkursu na najlepszego Partnera Programu Opolska Rodzina-II edycja;  Karta do głosowania na najlepszego Partnera Karty ,,Opolska Rodzina”;  Karta do głosowania na najlepszego Partnera Karty ,,Opolski Senior”.                     

Pełna treść wiadomości na: opole.pl/?p=131655
opole.pl, Źródło artykułu: opole.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  opolski opolskie

  Powiat opolski - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w środkowej części województwa opolskiego, a stolicą i siedzibą jego władz jest Opole. Samo miasto Opole stało się miastem na prawach powiatu. W jego skład wchodzą gminy: Niemodlin, Ozimek, Prószków, Chrząstowice, Dąbrowa, Dobrzeń Wielki, Komprachcice, Łubniany, Murów, Popielów, Tarnów Opolski, Tułowice i gmina Turawa.

  Poziom urbanizacji powiatu to 14,52%.

  Wszyscy turyści bez problemu zagospodarują swój czas. Szczególnie zainteresowani zabytkami sakralnymi będą usatysfakcjonowani. Zobaczą oni drewniane, jak i murowane kościoły, a także klasztory. Poza tym odwiedzić wypada zabytki kultury technicznej, naukowej i muzea. Warto też wspomnieć o bogactwie naturalnym ziem powiatu. Wielbiciele przyrody muszą zajść do Stobrawskiego Parku Krajobrazowego. Jest to jeden z największych parków tego typu w Polsce.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola