Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Informacja o wprowadzeniu zmiany organizacji ruchu

Data publikacji: 2018-11-16, Data modyfikacji: 2018-11-18
A A AWydrukDrukuj  
 
Miejski Zarząd Dróg w Opolu, informuje że w związku z realizacją inwestycji ,,Budowa obwodnicy Piastowskiej w Opolu odcinek od obwodnicy północnej do ul. Krapkowickiej Etap II – od węzła Niemodlińska do obwodnicy północnej’’ nastąpi zmiana organizacji ruchu o następującym przebiegu: 16.11.2018 r., ze względu na usunięcie ograniczenia tonażowego dla odcinka DK nr 45 zostanie wprowadzona docelowa organizacja ruchu, polegająca  na dopuszczeniu ruchu pojazdów ciężkich wzdłuż ul. Partyzanckiej i ul. Domańskiego. Usunięte zostanie ograniczenie tonażu do 5 t, w ciągu ulic J. Hallera, ks. B. Domańskiego oraz ulicy Partyzanckiej, Na skrzyżowaniu ul. Partyzanckiej z ul. Północną nastąpi zmiana pierwszeństwa ruchu. Nowa organizacja ruchu przewiduje pierwszeństwo ruchu dla pojazdów poruszających się w ciągu ulicy Partyzackiej. 19.11.2018 r. z uwagi na prowadzone prace, zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu polegająca na zamknięciu  ul. Cmentarnej, Zbożowej oraz 10 Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej. Od węzła Niemodlińska  będzie możliwy dojazd tylko dla pojazdów budowy oraz interesantów  firmy INTEREKO, Przy ulicy 10 Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej oraz Zbożowej Bis zlokalizowane zostaną tymczasowe przystanki autobusowe. Istniejący przystanek autobusowy w ciągu ul. Cmentarnej zostanie zlikwidowany, Dojazd do firm znajdujących się obecnie na ul. Zbożowej zostanie poprowadzony ul. Zbożową Bis. Prosimy kierowców o ostrożność i stosowanie się do wprowadzonego oznakowania na czas prowadzonych robót. Więcej informacji na stronie: http://www.mzd.opole.pl/informacja-o-wprowadzeniu-zmiany-organizacji-ruchu/ Share Tweet Google Plus Share Whatsapp

Pełna treść wiadomości na: opole.pl/?p=136858
opole.pl, Źródło artykułu: opole.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  opolski opolskie

  Powiat opolski - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w środkowej części województwa opolskiego, a stolicą i siedzibą jego władz jest Opole. Samo miasto Opole stało się miastem na prawach powiatu. W jego skład wchodzą gminy: Niemodlin, Ozimek, Prószków, Chrząstowice, Dąbrowa, Dobrzeń Wielki, Komprachcice, Łubniany, Murów, Popielów, Tarnów Opolski, Tułowice i gmina Turawa.

  Poziom urbanizacji powiatu to 14,52%.

  Wszyscy turyści bez problemu zagospodarują swój czas. Szczególnie zainteresowani zabytkami sakralnymi będą usatysfakcjonowani. Zobaczą oni drewniane, jak i murowane kościoły, a także klasztory. Poza tym odwiedzić wypada zabytki kultury technicznej, naukowej i muzea. Warto też wspomnieć o bogactwie naturalnym ziem powiatu. Wielbiciele przyrody muszą zajść do Stobrawskiego Parku Krajobrazowego. Jest to jeden z największych parków tego typu w Polsce.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola