Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

H.Banaszak, M.Jeżowska, Z.Sośnicka/Radość o poranku (Opole'88)

 
Jak dobrze wstać, Skoro świt, Jutrzenki blask Duszkiem pić, Nim w górze tam Skowronek zacznie tryl, Jak dobrze wcześnie wstać Dla tych chwil, Gdy nie ma wad Wspaniały, piękny świat, Jak dobrze wcześnie rano wstać Wiosną lat. Otrząsa się Z rosy bez, Chcę w taki dzień Znaleźć cię, Obiecał mi Poranek szczęście dziś I szczęście dziś Musi przyjść, Nie zmąci mej Radości żaden cień, Wschodzące słońce Śmieje się, Co za dzień! Obiecuje nam ranek wszystko, Co chcemy mieć, Miłość ludziom, Deszcze listkom, Słowom sens. Budzimy się do życia Naiwni tak, Jak czasami porankiem bywa Piękny świat, Nadzieja i jutrzenka siostry dwie, Trzeba wiedzieć, że są, Wierzyć w nie! Dzisiaj Odnajdę, Odnajdę siebie samą, Dzisiaj Na pewno wyjdę za mąż, Dzisiaj, Dzisiaj, Bo dzisiaj... ...łaj di di di baj baj, Wstaje świt, Taki piękny to czas, Chce się żyć I chce się wstać, Bo chce się żyć... ooo... ...łaj di di di baj baj, Szkoda dnia, To, czego pragniesz, Najgoręcej chcesz, To tylko może W taki dzień Zdarzyć się! Otrząsa się Z rosy bez, Chcę w taki dzień Znaleźć cię, Obiecał mi Poranek szczęście dziś I szczęście dziś Musi przyjść, Nie zmąci mej Radości żaden cień, Wschodzące słońce Śmieje się, Co za dzień!

 


Andante Etnadna
 
Data pliku video: 2015-10-10, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  opolski opolskie

  Powiat opolski - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w środkowej części województwa opolskiego, a stolicą i siedzibą jego władz jest Opole. Samo miasto Opole stało się miastem na prawach powiatu. W jego skład wchodzą gminy: Niemodlin, Ozimek, Prószków, Chrząstowice, Dąbrowa, Dobrzeń Wielki, Komprachcice, Łubniany, Murów, Popielów, Tarnów Opolski, Tułowice i gmina Turawa.

  Poziom urbanizacji powiatu to 14,52%.

  Wszyscy turyści bez problemu zagospodarują swój czas. Szczególnie zainteresowani zabytkami sakralnymi będą usatysfakcjonowani. Zobaczą oni drewniane, jak i murowane kościoły, a także klasztory. Poza tym odwiedzić wypada zabytki kultury technicznej, naukowej i muzea. Warto też wspomnieć o bogactwie naturalnym ziem powiatu. Wielbiciele przyrody muszą zajść do Stobrawskiego Parku Krajobrazowego. Jest to jeden z największych parków tego typu w Polsce.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola